3. 3. 2017

Lumi Dolls: Království silikonové rozkoše

Barcelona patří mezi nemnohá světová místa, která nabízí skutečně vše, nač si jen vzpomenete. A na konci února 2017 se stala vůbec prvním evropským městem, v němž se nachází nevěstinec se silikonovými pannami. Dokonale tvarované umělé krásky tak pomalu ale jistě kráčejí v čele invaze robotického sexu, který má lidstvo ovládnout v následujících desetiletích.

   
Katy (Foto: www.lumidolls.com)
Lumi Dolls je vůbec prvním nevěstincem svého druhu na starém kontinentu, i když kupříkladu v Japonsku jde již o dobře zavedenou módu. Barcelonský podnik nabízí zákazníkům prozatím čtyři silikonové figuríny: 170 cm vysokou blondýnu Katy, 168 cm vysokou africkou krásku Leizu, podle všeho velice populární a údajně nejrealističtěji vypadající Asiatku Lily a jako jasný odkaz k japonským kořenům i 165 cm vysokou Aki, jež uspokojí především milovníky anime.

Podle provozovatelů originálního barcelonského podniku nabízí figuríny "zcela realistický prožitek a splnění i těch nejtajnějších fantazií bez jakýchkoliv hranic. V rezervačním formuláři si vybranou silikonovou krásku můžete nechat i speciálně obléct". Logická otázka hygieny je prý zvlášť ošetřena; figuríny jsou po každém pracovním výkonu pečlivě dezinfikovány, provozovatelé však doporučují používat ochranu, která je diskrétně k dispozici v každém pokoji. Ačkoliv v současnosti v podniku platí zaváděcí tarify, údajně jsou všechny čtyři figuríny zarezervovány na několik týdnů dopředu. Později budou k dispozici za 120 € na hodinu či 170 € na dvě hodiny. Návštěva podniku v páru či touha strávit s Katy, Lily, Leizou či Aki celou noc jsou pak podřízeny speciálním tarifům, které je třeba dohodnout s provozovateli. Tedy žádná levná záležitost a naopak poměrně zajímavý podnikatelský záměr, když si uvědomíme že ceny podobných silikonových panen se pohybují mezi 4 000 až 6 000 €. 

Během prvních 14 dní fungování bylo možno tento lokál najít na carrer Baixada de Sant Miquel v centru Barcelony, nicméně jak později informovala katalánská média, samotný podnikatelský záměr byl tak tajný, že o něm neměl tušení majitel bytu, v něm tento silikonový bordel fungoval, ani katalánské úřady. Lumi Dolls tak aktuálně (15/03/2017) hledá nový lokál.  

Žádné komentáře:

Okomentovat