27. 10. 2012

Desigual v Brně

Je tomu tak, přátelé! Exkluzivní katalánská značka Desigual již za chvíli přestane být exkluzivní...alespoň v České republice. Po otevření velkého obchodu v Praze na Václavském náměstí se Desigualu dočkala i moravská metropole. Brněnský Desigual najdete od října v Galerii Vaňkovka (www.galerievankovka.cz) a zavítat do něj můžete každý den v týdnu plus minus od 10.00 do 21.00. Pro více informací o tom, co vlastně ten Desigual je, klikněte sem: Desigual.

Brno tedy nyní čeká razantní nárůst desigualových slečen a paní v ulicích. A to i přes vysoké ceny! Jak je už zvykem, do našich končin se vždy doveze spíš jen zbytkovější zboží a ještě se napálí vyšší cena. Ne, že by byl ten brněnský (český) Desigual dražší než jeho kolegové na západ od nás, nicméně kdo jednou nakupoval ve Španělsku, pochopí onen rozdíl záhy. (A kdo zná kouzlo desigualovských outletů...no to ani není třeba komentovat). Tak či onak je hezké, že všechny brněnské a moravské obdivovatelky (a pár obdivovatelů možná?) této katalánské značky ji zas mají o něco blíž.

Letošní zima, která i do Brna zavítala právě dnes, tak bude ve znamení kabátků Desigual, jejichž výskyt nyní na jihu Moravy rapidně vzrostl. Stejně tak vzrostl počet velkých nákupních tašek, které se už dokonce vesele přeprodávají v internetových bazarech. Inu proč ne... Konec exkluzivity se pomalu blíží.Žádné komentáře:

Okomentovat